Головна

 
Неділя, 18.11.2018, 21:21Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Головна
Увага! Діє урядова телефона «гаряча» лінія 0-800-507-309 „Гарячя лінія” з питань Пенсійної реформи 0-800-500-392 та в м.Шахтарську - 095-200-40-44!
Меню сайту

Наше опитування
Подобається Вам наш портал?
Всього відповідей: 30

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Курсы наличного обмена на сегодня
Головна » 2010 » Квітень » 6 » Інформаційно-консультаційний центр Національної служби посередництва і примирення в м.Шахтарськ.
15:51
Інформаційно-консультаційний центр Національної служби посередництва і примирення в м.Шахтарськ.

В м. Шахтарську вже декілька років функціонує та сприяє соціальному діалогу  інформаційно-консультаційний центр Національної служби посередництва і примирення.

Інформаційно-консультаційний центр Національної служби посередництва і примирення (далі – Центр), згідно зі статтями 57, 59 Конституції України забезпечує надання правової допомоги сторонам соціально-трудових відносин.

Центри створюються в районах і містах обласного значення  при взаємодії всіх зацікавлених сторін.

Основною метою діяльності Центру є наближення консультативних послуг НСПП до представників соціально-трудових відносин, поширення правових знань з питань соціально-трудових відносин та практики вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), підвищення правосвідомості роботодавців та найманих працівників, запобігання порушенням законодавства в процесі вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), підвищення поінформованості громадськості про діяльність НСПП.

Завідуючий Центром – це особа, яка призначається наказом відділення НСПП за письмовою пропозицією керівництва місцевого органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування за особистою згодою. Завідуючий Центром працює на громадських засадах і є позаштатним радником НСПП.

Основними  завданнями Центру є:

-      Консультування представників сторін соціально-трудових відносин, окремих найманих працівників, представників профспілок, роботодавців з питань застосування законодавства про колективні трудові спори (конфлікти);

-        Вивчення проблем і запитів представників сторін соціально-трудових відносин;

-           Здійснення інформаційного забезпечення діяльності НСПП;

-           Сприяння забезпеченню здійснення соціального діалогу;

-          Сприяння відділенню НСПП в організації здійснення експертизи стану соціально-трудових відносин на окремих підприємствах, а також проведення навчальних заходів та семінарів для сторін соціально-трудових відносин.

Принципом діяльності Центру є, максимальна спрямованість на запити сторін соціально-трудових відносин.

Основні функції Центру

Відповідно до основних завдань Центр:

-         Здійснює ознайомлення сторін соціально-трудових відносин,  найманих працівників, представників профспілок, роботодавців із   необхідними законодавчими і нормативними актами, інструктивними та методичними матеріалами з питань вирішення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин.

-         Сприяє організації зустрічей працівників НСПП зі сторонами соціально-трудових відносин; проведенню експертизи стану соціально-трудових відносин на окремих підприємствах.

-        Терміново інформує відділення про загострення соціально-трудових відносин на будь-якому підприємстві, установі, організації Шахтарська, а також щодо виникнення страйку, у тому числі стихійного, про оголошення акції протесту, мітингів, пікетувань або інших дій, пов’язаних з ускладненням соціально-трудових відносин.

-         У терміни, визначені відділенням НСПП, надає відділенню інформацію, що характеризує стан соціально-трудових відносин як в цілому по місту, так і на окремих підприємствах, в установах, організаціях.

-         За дорученням відділення НСПП здійснює вивчення стану соціально-трудових відносин на окремих підприємствах, в установах, організаціях відповідної території.

-          Здійснює інформування населення про практику діяльності НСПП  по вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) та запобіганню їх виникнення.

-        Проводить прийом громадян, надає допомогу у вирішенні  поставлених ними питань, отримує та розглядає їх заяви чи листи і, в разі необхідності, направляє їх на розгляд відділенню НСПП.

У м. Шахтарську центр знаходиться за адресою м.Шахтарськ, ПТУ №31, корп.3, приміщення управління праці та соціального захисту населення.

Завідувач Центру -  Карачор Михайло Васильович (начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення м.Шахтарська).

Переглядів: 672 | Додав: trud | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
СТРІЧКА НОВИН

ВАЖЛИВО

Образец искового заявления по вопросу выплаты задолженности по заработной плате

Регіональна угода на 2011-2012р.

Решение исполкома  Шахтерского городского совета от 20.04.2011г. №175 «Об организации исполнения Регионального соглашения  в г.Шахтерске» и план график исполнения Регионального соглашенияПраздники сегодня
Увага! Інформація, розташована на даному сайті, призначена виключно для приватного використання в освітніх цілях і не може бути
завантажена/перенесена на інший комп'ютер. Ні власник сайту, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не
можуть нести жоден відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Зайшовши на сайт, Ви, як користувач, тим самим
підтверджуєте повну і беззастережну згоду зі всіма умовами використання.
Copyright MyCorp © 2018