Головна

 
Середа, 16.06.2021, 18:50Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
Головна
Увага! Діє урядова телефона «гаряча» лінія 0-800-507-309 „Гарячя лінія” з питань Пенсійної реформи 0-800-500-392 та в м.Шахтарську - 095-200-40-44!
Меню сайту

Наше опитування
Подобається Вам наш портал?
Всього відповідей: 30

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Курсы наличного обмена на сегодня


З 1 січня 2010 р. набув чинності Закон „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей”, згідно з яким передбачено надання соціальних гарантій таким сім’ям.

Постановами Кабінету міністрів України від 02.03.2010 р. та від 02.06.2010 р. затверджено Порядок виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї. У місті Шахтарську ці документи видаються відділом у справах сім’ї та молоді управління культури, молоді та спорту міської ради (каб. 320, понеділок, вівторок, п’ятниця з 9.00 до 15.00, перерва з 12.00 до 13.00). Звернутися за ними може один з батьків за місцем його реєстрації при пред’явленні документів: копії свідоцтв про народження дітей, копії паспортів батька та матері (1, 2, 11 стор.), довідки про склад сім’ї, фотокартки батьків та дітей (яким на момент подання документів виповнилося 6 років) розміром 30х40 мм.

Посвідчення дітям з багатодітної родини видаються з 6 років. Строк дії посвідчення визначається окремо для кожної сім’ї і встановлюється з урахуванням перебування в ній дітей відповідного віку.

Згідно з Постановою Кабінету міністрів від 29.01.2003 р. № 117 „Про єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги”, пільги надаються на підставі документа, що підтверджує право на пільги ( для багатодітної сім’ї – це посвідчення). На теперішній час для сімей, що не отримали посвідчення, пільги призупинені. Тому, для скорішого відновлення дії пільг всім багатодітним сім’ям, що не отримали посвідчення, необхідно терміново звернутися у відділ у справах сім’ї та молоді (каб. 320).

Після отримання посвідчення багатодітній родині необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту Шахтарської міської ради (ПТУ 31 корпус 3 каб. 17) для реєстрації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків та оформлення пільг на житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку, скраплений газ та тверде паливо.

З 01.01.2011 року розрахунки за надані пільгові послуги багатодітним сім’ям проводяться тільки за наявності копії посвідчення багатодітної сім’ї. Станом на 01.08.2011 рік кількість багатодітних сімей, включених до Єдиного реєстру пільговиків складає – 216, з них 173 родини отримали посвідчення та надали його до управління.

Управління праці та  соціального захисту Шахтарської міської ради звертається до всіх багатодітних родин з проханням як найшвидше отримати пільгове посвідчення та надати його до УПСЗН.

Довідки за телефоном: 4-57-35.


______________________________

Компенсація особам, які мають право на безоплатне отримання вугілля, але проживають у будинках з центральним опаленням

 

 

           Постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2009 р. № 887 затверджений Порядок надання компенсації особам, які мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби,  але проживають у будинках з центральним опаленням відповідно до  Гірничого закону України.  Цей Порядок визначає механізм надання компенсації за оплату електроенергії, природного газу та центрального опалення житла працівникам з видобутку (переробки) вугілля та вуглебудівних підприємств  та пенсіонерам цих підприємств.

             Враховуючи значимість питання, управління проводить роз’яснювальну роботу серед населення. У міській газеті „Знамя Победы”  від 12.03.2011р. була надана детальна інформація та роз’яснення щодо отримання цієї компенсації, вказаний перелік документів. 27 квітня у міській газеті „Знамя Победы” була опублікована стаття про затвердження переліку професій працівників з видобутку (переробки) вугілля та працівників вуглевидобувних підприємств, що дало змогу працівникам звернутись на своє підприємство за нарахуванням компенсації. Так у травні 2011 року на вугільні підприємства вже звернулись 96 працівників, яким нарахована компенсація за квітень 2011 року на суму 13,219 тис.грн. Компенсаційні виплати здійснюватимуться при надходженні грошових коштів на рахунки управління.

              Щодо пенсіонерів вугільних підприємств, станом на 23.06.2011 рік управлінням прийнято 2825 заяв за період січень – травень 2011 року. Компенсаційні виплати здійснені та перераховані на рахунки громадян с початку року по березень (частково)  на суму 476,421 тис.грн.

             Всю інформацію по питанню нарахування компенсації особам, які мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби,  але проживають у будинках з центральним опаленням відповідно до  Гірничого закону України, можливо отримати по телефону управління праці 4-57-35.


Компенсація для придбання побутового вугілля згідно ст..48 Гірничого Закону України

 

 В 2011 році управлінням праці та соціального захисту населення Шахтарської міської ради розпочато роботу по прийому заяв від громадян, які мають право на компенсацію для придбання побутового вугілля згідно ст.48 Гірничого закону України.

         Згідно п.2 ст.102 Бюджетного Кодексу України за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам особам, які мають право згідно із статтею 48 Гірничого закону України на придбання твердого побутового палива надаються пільги, виходячи із розрахунку 3,1 тонни на домогосподарство на рік. Пільга надається готівкою у вигляді грошової компенсації. Вартість 1 тонни твердого палива -652грн. встановлена  постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2011 № 253 „Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання у 2011 році пільг і житлових субсидій за рахунок з державного бюджету місцевим бюджетам”.

        Решті пільговикам, які звернулись до управління за нарахуванням компенсації за тверде паливо, компенсаційні виплати здійснюватимуться при надходженні грошових коштів на рахунки управління.

       Інформацію про нарахуванням компенсації за тверде паливо громадяни міста можуть отримати по телефону 4-57-35.
  17 березня 2011 року Кабінет Міністрів України на черговому засіданні прийняв постанову «Про затвердження переліку професій працівників з видобутку (переробки) вугілля та працівників вуглевидобувних підприємств, яким безоплатно надається вугілля для задоволення побутових потреб і до складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу яких не включається вартість цього вугілля».  Постановою законодавчо встановлюється перелік професій працівників із видобутку (переробки) вугілля та вуглевидобувних підприємств, яким безоплатно надаватиметься вугілля на побутові потреби підприємствами з видобутку (переробки) вугілля та вуглевидобувними підприємствами і до складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу яких не включатиметься вартість безоплатно наданого їм вугілля.    Прийняття постанови створює сприятливі умови для реалізації положень Гірничого закону України, Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12.08.2009 № 887 «Про затвердження Порядку надання компенсації особам, які мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках з центральним опаленням», в частині соціальних гарантій працівників та пенсіонерів підприємств з видобутку, переробки вугілля, вуглевидобувних підприємств. Довідки за телефоном (06255)4-57-35.  

Постанова від 17.03.2011 № 303 «Про затвердження переліку професій працівників з видобутку (переробки) вугілля та працівників вуглевидобувних підприємств, яким безоплатно надається вугілля для задоволення побутових потреб і до складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу яких не включається вартість цього вугілля»

СТРІЧКА НОВИН

ВАЖЛИВО

Образец искового заявления по вопросу выплаты задолженности по заработной плате

Регіональна угода на 2011-2012р.

Решение исполкома  Шахтерского городского совета от 20.04.2011г. №175 «Об организации исполнения Регионального соглашения  в г.Шахтерске» и план график исполнения Регионального соглашенияПраздники сегодня
Увага! Інформація, розташована на даному сайті, призначена виключно для приватного використання в освітніх цілях і не може бути
завантажена/перенесена на інший комп'ютер. Ні власник сайту, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші фізичні або юридичні особи не
можуть нести жоден відповідальності за будь-яке використання матеріалів даного сайту. Зайшовши на сайт, Ви, як користувач, тим самим
підтверджуєте повну і беззастережну згоду зі всіма умовами використання.
Copyright MyCorp © 2021